Search
  • autor

ZÍSKALI SME CERTIFIKÁT VÝNIMOČNOSTI OD PORTÁLU TRIPADVISOR ZA ROK 2018


Certifikát výnimočnosti od spoločnosti TripAdvisor®. Toto ocenenie sa udeľuje už ôsmy rok ako uznanie zariadeniam, ktoré za uplynulý rok dostávali skvelé recenzie od cestovateľov na TripAdvisore. Medzi zariadenia ocenené Certifikátom výnimočnosti patria ubytovania, reštaurácie a atrakcie na celom svete, ktoré nepretržite poskytujú kvalitné služby pre zákazníkov.

„TripAdvisor s potešením oznamuje mená držiteľov Certifikátu výnimočnosti za rok 2018. Toto ocenenie oslavuje zariadenia, ktoré sa dlhodobo tešia chvále a vysokým hodnoteniam zo strany cestovateľov,“ hovorí Heather Leismanová, viceprezidentka pre oblasť priemyselného marketingu TripAdvisora. „Toto uznanie nám umožňuje verejne oceniť zariadenia, ktoré aktívne komunikujú so zákazníkmi a na základe spätnej väzby pomáha cestovateľom rozpoznať a s dôverou si rezervovať dokonalý výlet.“

Certifikát výnimočnosti zohľadňuje kvalitu, množstvo a aktuálnosť recenzií, ktoré odoslali cestovatelia na TripAdvisore v priebehu 12 mesiacov. Kvalifikujú sa iba zariadenia, ktoré si na TripAdvisore udržiavajú bublinové hodnotenie minimálne štyri z piatich bodov, získali stanovený minimálny počet recenzií a na TripAdvisore majú vytvorený profil aspoň 12 mesiacov.

O TripAdvisore TripAdvisor, najväčší cestovateľský portál na svete*, pomáha cestovateľom maximalizovať potenciál každého výletu. S viac než 600 miliónmi recenzií a názorov, ktoré pokrývajú najväčší svetový katalóg cestovateľských profilov na svete – ktoré zahŕňajú približne 7,5 miliónov ubytovaní, leteckých spoločností, atrakcií a reštaurácií – poskytuje TripAdvisor cestovateľom kombinované vedomosti veľkého množstva návštevníkov a pomáha im rozhodnúť sa, kde sa ubytovať, ako letieť, čo robiť a kde sa stravovať. TripAdvisor tiež porovnáva ceny z viac než 200 portálov na rezerváciu hotelov, aby mohli cestovatelia nájsť najnižšiu cenu svojho ideálneho hotela. Portály spadajúce pod značku TripAdvisor sú dostupné na 49 trhoch, a vďaka v priemere 455 miliónom jedinečných návštevníkov za mesiac**, ktorí chcú vyťažiť z každého výletu maximum, sú domovom najväčšej cestovateľskej komunity na svete. TripAdvisor: Lepší prehľad. Lepšia rezervácia. Lepšie cestovanie.

#ocenenie #Tripadvisor #recenzie #penzionkalvin

31 views

Recent Posts

See All

KONTAKTUJTE NÁS

Tel: 00421-35-6478115

Rastislavice 352, 941 08 Rastislavice, SLOVAKIA

© 2023 by Anton & Lily. Proudly created with Wix.com